O nas

Kompila Odszkodowania

  Kim Jesteśmy?

Kompila zajmuje się odkupem zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników działu wyceny szkód którzy wcześniej pracowali w korporacjach ubezpieczeniowych, co pozwala nam na perfekcyjną ocenę na ile odszkodowanie zostało zaniżone. Dzięki temu możemy klientom zapewnić maksymalną dopłatę o której wysokości informujemy do 48h. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dopłatę realizujemy błyskawicznie po otrzymaniu umowy od klienta przelewem lub gotówką wypłacaną z bankomatu.

Kompila Odszkodowania

  Doświadczeni Prawnicy

Nasi Prawnicy specjalizują się wyłącznie w odszkodowaniach zdobywali doświadczenie w najlepszych kancelariach polskich i zagranicznych co zapewnia najwyższy standard usług w zakresie:

  • odszkodowań komunikacyjnych,
  • odszkodowań osobowych (uszczerbek na zdrowiu),
  • rolniczych,
  • majątkowych.

Elastyczne podejście do klienta pomaga wybrać najbardziej odpowiednią drogę uzyskania największego odszkodowania. Kierujemy się zasadą “Najpierw odszkodowanie Klienta później nasza prowizja”.

Kompila Odszkodowania

  Nasza Misja

Logo Kompila to czterolistna koniczyna, która jak wiadomo jest symbolem szczęścia, a dla nas to szczęśliwe zakończenie sprawy klienta jest priorytetem. Prawy dolny listek w kształcie serca symbolizuje, że cechuje nas empatia, która pozwala spełnić potrzeby naszych klientów z należytym wyczuciem. Jednocześnie skutecznie przeciwstawiamy się oszukańczym praktykom Towarzystw Ubezpieczeniowych, które z zaniżania odszkodowań lub odmowy wypłaty uczyniły proceder zapewniający im miliardowe, nienależne dochody uzyskane kosztem swoich Klientów.